Najnowsze komentarze
Siema raz gdy jechałem mojom suzi ...
A co do samego ssania, to nie pole...
A co niby tym sieca sie dzieje prz...
Jakie były orginalne świece do Suz...
swiece padly co chwile
Więcej komentarzy
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki

Kategoria: Moje Recenzje

04 sierpień 2011 12:52

Mokra furia na dwóch kołach

Motocykliści i deszcze, zwłaszcza ulewne, kochają się jak kot i pies. Jeżeli nie przebywaliście na urlopie, zapewne słyszeliście w mediach wszelkiej maści, o nawałnicach minionej niedzieli lub doświadczyliście gniewu pogody na własnej skórze. Przyszło mi zmierzyć się z wściekłością wodnego żywiołu przy użyciu motocykla, chociaż wskazane byłoby skorzystanie z pontonu czy łodzi podwodnej.

ocena wpisu: 4.7

ilosć komenatarz: 3

ilosc wyswietlen: 1140

04 kwiecień 2011 09:42

Torba na bak Held CARRY -Recenzja

Bagaż -rzecz przydatna. Warto mieć w podróży parę potrzebnych rzeczy. Jednak nie każdy od razu ma fundusze na wydatki rzędu 800 zł za kufer GiVi. Nie każdy planuje od razu wielkie wyjazdy z wypakowanym na weekend zasobnikiem rzeczy. Planując sporadyczne wyjazdy, można sięgnąć po rozwiązanie kompromisowe między kosztami a wygodą. Jedną z opcji jest plecak, co osobiście okrutnie mi nie pasuje. Albo to niezręcznie wisi na ramionach, drażniąc podczas jazdy, powodując ból pleców itp, albo wisi obwiązane siatkami z tyłu, na miejscu pasażer(a/ki), przez co na stacji trzeba wszystko odpakować by cokolwiek wydostać ze środka.

ocena wpisu: 4.4

ilosć komenatarz: 5

ilosc wyswietlen: 3355

Tagi

awaria (3), Bandit (8), bandit suzuki (1), deszcz (3), Iłża (23), Janowiec (23), jazda (2), Kłomino (4), Kazimierz Dolny (23), Kraków (1), Kutno (1), mazury (2), miasto (9), miasto widmo (4), motocykl (2), natura (1), noc (1), Poznań (2), recenzja (1), S8 (1), silnik (2), Suzuki (2), Suzuki Bandit Mazury Osa (1), szaleńcza jazda (1), ulewa (2), warszawa (3), wycieczka (1), wyprawa (29), zamki (22), zima (3)